Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  DUREX Lubrikačný gél Play Real Feel 50 ml

  Hodvábne hladký a na dotyk teplý silikónový gél poskytuje prirodzenejší zážitok pre vás aj vášho partnera!
  Sku: 369154
  Dostupnosť: Skladem > 5 a více ks
  do pi 10.12. u Vás
  Dodacia lehota:
  Zásilkovna do 5kg 89,00 €
  WeDo 7,96 €
  Pôvodná cena: 9,04 €
  Cena bez DPH 5,96 €
  5,96 €
  i h
  Lubrikačný gél Play Real Feel
  A Durex Real Feel ™ lubrikačný gél poskytuje prirodzenejší zážitok pre vás a vášho partnera. Hodvábne hladký a na dotyk teplý silikónový gél ľahko nevysychá a preto stačí len malé množstvo, ktoré vám pomôže cítiť sa vzájomne bližšie a prirodzene, aby vaše pocity boli ešte príjemnejšie. Lubrikanty Durex pomáhajú zmierniť suchosť pošvovej sliznice a intímne diskomfort počas styku, pričom vytvára zmyselný zážitok pre vás oboch.
  
  Návod na použitie: Stačí zložiť uzáver, pootočením otvoriť dávkovač, jemne stlačiť a lubrikant naniesť na požadované miesto. A ak budete potrebovať viac, poslúžte si. Lubrikant Durex Real Feel ™ možno použiť aj s kondómy Durex - stačí ho naniesť na vonkajšiu stranu už nasadeného kondómu. Majte na pamäti, že lubrikant nie je antikoncepcia a neobsahuje spermicídy. Je vhodný ako pre vaginálne, orálny a tak aj pre análny sex, kde je najviac potrebná dlhodobá lubrikácie ..
  Tento výrobok je na báze silikónu a môže zanechávať škvrny na tkaninách. Aj keď jeho konzumácia nie je nebezpečná, nie je potravinou a mal by byť uchovávaný mimo dosahu detí.
  
  skladovanie
  
  Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia.
  
  "Tento produkt je v Európskej únii certifikovaný autorizovanou osobou SGS CE0120 ako zdravotnícka pomôcka v súlade so smernicou 93/42 / EHS o zdravotníckych pomôckach, a to výhradne pre zmiernenie vaginálnej suchosti a nepríjemných stavov v intímnych partiách. Ďalšie nezdravotnická použitie priradená tomuto prostriedku nespadajú do rámca certifikácia CE a užívatelia by si mali vždy uvedomovať, že použitia produktu a / alebo jeho bezpečnosť nebol pre tieto účely orgánom SCG hodnotený. "
  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce