Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Sada cestovných kufrov SUITSUIT® TR-1224/3 - Sakura Blossom

  Táto kolekcia kufrov Suitsuit ® Sakura Blossom bola inšpirovaná japonskou tradíciou Hanami.
  Sku: 6530
  *
  Dostupnosť: Poslední 2ks skladem
  do ut 31.5. u Vás
  Dodacia lehota:
  Zásilkovna do 5kg 3,56 €
  WeDo 7,96 €
  Pôvodná cena: 476,00 €
  Cena bez DPH 373,16 €
  373,16 €
  i h

  Päťročná záruka: Suitsuit je na svoje výrobky veľmi hrdý, a preto ponúka päťročnú záruku od dátumu zakúpenia na akékoľvek chyby materiálu alebo výrobné chyby. Táto záruka zahŕňa zadarmo opravu alebo výmenu tohto cestovného kufra v krajine zakúpenia.

  TSA zámok
  Chráni vašu batožinu na cestách. Nevyhnutný pre lety do USA, kde je letisková bezpečnostná služba TSA oprávnená skontrolovať obsah batožiny aj za použitia násilia, ak je uzamknutá.
  TSA zámok teda umožňuje uzamknutie vašej batožiny bez toho, aby hrozilo jej poškodenie pri následnej kontrole, pretože pracovník TSA je vybavený univerzálnym kľúčom k jej odomknutí.

  Japonsko stále zachováva starú tradíciu, ktorú nazýva Hanami. Ide o každoročnú japonskú slávnosť, pri ktorej davy ľudí obdivujú japonské čerešne v plnom kvete.
  Táto kolekcia kufrov Suitsuit® Sakura Blossom bola inšpirovaná práve touto tradíciou a opäť je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sa dajú v dnešnom svete výroby kufrov použiť, aby boli schopné zvládnuť úskalia dnešných ciest. To všetko je podopreté 5ročnou obmedzenou zárukou.
  Kufre sú uzatvárateľné zipsom. Jazdca zipsu sa dajú zapojiť do TSA zapusteného kódového zámku.
  Horné aj bočné madlá značky HINOMOTO Japan sú plastové. Kufre majú YKK ZIPSY - tieto zipsy sú považované za najkvalitnejšie na svetovom trhu a sú používané na výrobkoch najväčších módnych značiek. Vnútorná podšívka je vyrobená zo zmesi bavlny a polyesteru. Ale hlavne jedinečný módny dizajn.
  Celý pojazdný systém je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu systému pri preprave, a je opatrený štyrmi dvojitými kolieskami otočnými o 360°.
  Kufre sú extrémne ľahké a odolné proti nárazu vďaka kvalitnému materiálu ABS/PC. Majú ľahký výsuvný systém, luxusný interiér s priestorom na veku a vnútorné vrecká.
  Najmenší kufor je navrhnutý presne tak, aby spĺňal požiadavky nízkonákladových leteckých spoločností, napr. RyanAir, WizzAir apod., na kabínovú batožinu!

  Parametre a špecifikácie:

  Kabínový (palubný) kufor
  veľkosť S

       Stredný kufor     
  veľkosť M

       Veľký kufor     
  veľkosť L

  Rozmery (cm) (V x Š x H) 55x35x20 67x43x26 77x50x28
  Hmotnosť (kg) 2,50 3,70 4,50
  Objem (l) 32 60 91
  Odporúčaná nosnosť (kg) 10 20 25
  Integrovaný kódovací zámok ÁNO ÁNO ÁNO
  Záruka 5 rokov 5 rokov 5 rokov
   
   

  KVALITA? PREVERENÁ!

   

  Tento kufor bol testovaný nezávislými skúšobnými ústavmi z hľadiska materiálových vlastností a zaťažiteľnosti. V rámci procesu kontroly kvality spoločnosti Nastrojan sa tiež vykonávali dôkladné testy našimi technikmi (nástojármi) a profesionálmi v cestovnom ruchu.

  Test pevnosti

  Naplnený kufor visí staticky po dobu 3 dní, v dynamickej časti testu je s plným kufrom 10 000 x prudko trhnuté.

  Test jAzdy
  po schodOch

  Test dynamický, pri ktorom kufor zdolal 20 000 schodov, každý vysoký 8 cm. V naplnenom stave sa vezie po schodoch 10 000 x dole a 10 000 x hore.

  Test odolnosti
  proti pádu

  Plný kufor spadne 3 x voľným pádom z výšky 1 m na betón.

  Test zipSOV

  Testuje sa životnosť a odolnosť proti oderu, oteru.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce