Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Plasti Dip sprej 400ml - tekutá guma v spreji

  Ide o gumový náter v spreji, po nanesení vám vznikne pogumovaná vrstva, ktorú v prípade potreby jednoducho odstránite stiahnutím.
  Sku: 6113
  EAN: P9540:000674
  *
  Dostupnosť: Skladem > 5 a více ks
  do st 14.6. u Vás
  Dodacia lehota:
  Packeta do 5kg 3,74 €
  WeDo 12,56 €
  Pôvodná cena: 24,99 €
  Cena bez DPH 10,88 €
  10,88 €
  i h

  Syntetický gumový sprej, vytvára ochrannú vrstvu, ktorá sa dá podľa potreby opäť odstrániť bez poškodenia pôvodnej vrstvy. Schne na vzduchu, nanáša sa striekaním. Vytvára izolačnú, ochrannú vrstvu, ktorá je dokonale vhodná aj na tlmenie, tesnenie aj ako protišmyková zábrana. Je odolná voči vplyvom počasia, je odolná voči treniu, kyselinám, lúhu, vlhkosti, je odolná voči soli a izoluje aj elektricky. Plasti Dip je vhodný na kov, na sklo, drevo, kameň, gumu, povraz, na uhlík aj na materiály zo sklolaminátu (GFK). Je ideálny na alu disky, plavidlá, na domácu potrebu, pre domácich majstrov i do záhrady. Po vyschnutí bez pachu. Nachádza využitie najmä v automobilovom priemysle pre svoju veľmi jednoduchú použiteľnosť. Ide o gumový náter, ktorý je dodávaný vo forme spreja. Použiť ho môžete prakticky na všetky automobilové časti. Jednoducho si tak napríklad môžete na svojom aute urobiť pogumovaný náter, ktorý nielenže ochráni pôvodný lak, ale dodá vášmu autu úplne skvelý vzhľad podobný ako by ste na auto aplikovali matnú fóliu. Každý rok tak môžete zmeniť farbu svojho auta, alebo kolies. Trebárs aj každú sezónu sa tak môžete na zraze ukázať v inej podobe. Možností farebného prevedenia tekutej gumy Plasti Dip: priehľadná, biela, čierna, červená, žltá a modrá. Gumový náter, alebo sprej sa dá použiť prakticky na akýkoľvek materiál. Nemusí to byť práve auto, tekutá guma sa používa aj na motocykle a lode. Taktiež sa dá tento materiál aplikovať len na určitú časť, napr. Len na kapotu. Tekutú gumu môžete použiť v podstate na všetko, napríklad aj na elektroniku, či iné veci u ktorých sa bojíte poškriabaniu. Materiál schne na vzduchu a po nanesení vám vznikne pogumovaná vrstva, ktorú v prípade potreby jednoducho odstránite stiahnutím. Takéto riešenie je pritom lacnejšie, než na auto aplikovať fólie. Plasti Dip môžete napríklad tiež aplikovať na disky pre ich väčšiu ochranu napríklad v zimnom období.

  Hlavné výhody tekuté gumy:
  - jednoduchá aplikácia
  - dlhá životnosť
  - zdravotne nezávadné
  - odolnosť voči mrazom do -34 ° C a teplu do +93 ° C
  - dodá autu dominantnejší a výnimočný vzhľad
  - štýlová zmena auta
  - môžete si meniť farbu karosérie auta pokojne aj každý rok
  - ochrana diskov autá
  - farebná úprava diskov auta
  - tekutá guma dodá veciam zaujímavý a neobvyklý vzhľad
  - chráni celý rad rôznych materiálov pred okolitými vplyvmi
  - ochránite takmer všetko - autá, lode, motorky, elektroniku, PC notebooky, mobily a pod.
  - dokonalá ochrana každodenný používaných vecí pred škrabancami
  - v prípade potreby sa dá jednoducho odstrániť!
  
  aplikácia:
  1. Podklad: Podklad musí byť čistý, odmastený, zbavený korózie (použite odhrdzovač) poprípade ošetrený základovou farbou.
  2. Aplikácia: Sprejom aplikujeme farbu vo vzdialenosti 20 - 30cm od povrchu s presahom (tzn. Počiatok i koniec prestreku musí presiahnuť striekaný predmet). Jednotlivé vrstvy nanášame v rozmedzí 5 - 10min. v niekoľkých vrstvách až k dosiahnutiu úplného krytia (dokiaľ podklad neprestane presvitať).
  5.0 1
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  | 30. 7. 2014 14:10
  Adam Žito
  Zakoupil jsem po poradě 12ks těchto sprejů s cílem přestříkat celé auto a jsem moc spokojen :) Doporučuji k nákupu, černá vypadá fakt dobře!
  Pomohlo vám toto hodnotenie? Áno Nie (0/0)