Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Posteľ plná ruží 100 ks

  Pripravte pre Vašu priateľku romantický večer s večerou pri sviečkach zakončený v krásne nastlanej a kvietky posypanej posteli. O tom sníva každé dievčenské srdce.
  Sku: 112213
  EAN: P9540:000550
  Dostupnosť: Skladem > 5 a více ks
  Dodacia lehota:
  Packeta do 5kg 3,74 €
  WeDo 12,56 €
  Pôvodná cena: 6,26 €
  Cena bez DPH 2,48 €
  2,48 €
  i h

  Pripravte pre Vašu priateľku romantický večer s večerou pri sviečkach zakončený v krásne nastlanej a ružovými kvietkami posypanej posteli. O tom sníva každé dievčenské srdce.

  Alebo pripravte horúci kúpeľ a okolo stačí len pohádzať pár okvetných voňavých lístkov. Zapáľte niekoľko sviečok to, určite nenechá žiadnu slečnu chladnú.

  Obsah balenia:

  100 x lístky ruže
  Technická špecifikácia:

  Farba: červená
  Rozmer balenia: 25 x 10 cm
  Potrebujete vyžehliť nejaký problém? Alebo chcete svoju priateľku prekvapiť niečím úplne originálnym a dokázať, že ju stále milujete a záleží vám na nej? Tak či tak, kúpte si balenie so 100ks červených okvetných lístkov ruže a pripravte pre vašu drahú polovičku úplne nezabudnuteľný zážitok. A ako by to celé malo vyzerať? Máme pre vás skvelý tip, ako to celé prichystať!

  Odporúčame vytvoriť cestičku z lístkov už od vchodových dverí priamo až do spálne. Potom ozdobte lístkami ruží úplne celú spálňu, parapety, koberec a zasypte nimi posteľ. Zapáľte všade po byte vonné sviečky, ktoré navodia príjemne romantickú atmosféru. Potom už len čakajte príchodu vašej partnerky a môžete sa tešiť na nečakane dojemný výraz prekvapenia v jej tvári.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce