Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Teplovzdušný ventilátor 400w s diaľkovým ovládaním

  Skoncujte s priamotopy a kúpte si teplovzdušný ventilátor, ktorý vám zahreje miestnosť na vami požadovanú teplotu. Pomocou diaľkového ovládača môžete ohrievač vypnúť v nezávislosti na nastavený čas automatického vypnutia, voliť teplotu, rýchlosť a časovač.
  Sku: 90566
  Dostupnosť: Skladem > 5 a více ks
  do pi 10.12. u Vás
  Dodacia lehota:
  Zásilkovna do 5kg 89,00 €
  WeDo 7,96 €
  Pôvodná cena: 31,20 €
  Cena bez DPH 15,96 €
  15,96 €
  i h

  Šikovný, teplovzdušný ohrievač (ventilátor) HH 400W sa jednoducho zapojí do sieťovej zásuvky a zapne, tým začne vykurovať a spustí ventilátor a tým zaistí teplo v celom izbe počas chvíľky. Je malý vďaka termokeramickej konštrukcii, kompaktné ale aj tiež výkonný. Ohrievač je tak silný, že aj z naozaj chladných a nepríjemných priestorov vytvoria útulné, teplé miesto. Nastaviteľná teplota od 15 ° C až do 32 ° C Vám poskytuje úplný komfort a dvojrýchlostný ventilátor cirkuluje vzduch tak, aby teplota miestnosti sa čo najskôr ohriala a vydržala čo najdlhšie na Vami zvolenej teplote.

  Bezpečnostné prvky poskytujú väčšiu istotu pri používaní ohrievača: bezpečné keramické výhrevné teleso, plastové puzdro, ktoré má stále rovnakú teplotu, či už je teplota ohrievača nastavená na zvolenú teplotu, automatické vypnutie ohrievača.

  Pomocou diaľkového ovládača môžete ohrievač vypnúť v nezávislosti na nastavený čas automatického vypnutia, voliť teplotu, rýchlosť a časovač

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce