Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Umelý vianočný strom, zasnežený Sibírsky smrek Premium 210 cm + stojan

  Výrobca: Nastrojan
  Smrek sibírsky patrí k najkrajším stromčekom v našej ponuke. Umelé ihličie tohto stromčeka absolútne verne pripomína skutočné ihličie.
  Sku: 9245
  Dostupnosť: Poslední 1ks skladem
  do st 27.9. u Vás
  Dodacia lehota:
  Packeta do 5kg 3,74 €
  WeDo 12,56 €
  Pôvodná cena: 243,18 €
  Cena bez DPH 167,96 €
  167,96 €
  i h

  Umelý vianočný stromček Sibírsky smrek PREMIUM je neuveriteľne krásny umelý strom pripomínajúci prírodný smrek priamo z lesa a stáva sa jedným z najrealistickejších modelov vianočných stromčekov. Vyrobené pomocou najmodernejších výrobných technológií, vďaka ktorým je strom na rozdiel od iných lacnejších vianočných stromov oveľa odolnejší a krásne usporiadaný. Strom má zelenú farbu, ktorá vyzerá ako prirodzená. Vetvičky sú trvale pripevnené, takže je montáž oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Možno ich voľne tvarovať, ohýbať a získavať veľa zaujímavých foriem.

  Dôležitým aspektom, ktorý stojí za pozornosť, sú tiež ihly vianočného stromu. Smrek ich má v extrémne premyslenej podobe a navyše sú pevne pripevnené. Nemusíte sa starať o to, že ihla bude z roka na rok klesať. Každá z nich má tvar a vhodne zvolenú tuhosť, takže sa pri kontakte s vianočným stromčekom nelepí a pri skladaní sa nezlomí. Pri rozvinutí sa môžete spoľahnúť na vyššie pohodlie a neskôr modelovať a skladať.

  Smrek sibírsky patrí k najkrajším stromčekom v našej ponuke. Umelé ihličie tohto stromčeka absolútne verne pripomína skutočné ihličie. Na výrobu je použitá tvrdá fólia, ktorá hmatovo evokuje dojem skutočného stromčeka.

  Technické parametre stromčeka:
  Výška (maximálna): 210 cm
  Šírka (maximálna): 120 cm
  Dĺžka ihličia: krátka
  Farba ihličia: stredne svetlo zelená
  Typ ihličia: tvrdší
  Materiál: samozhášavá PVC fólia

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce