Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Vonkajšia nabíjacia stanica, generátor so solárnym zdrojom UPS s LCD displejom a zásobníkom energie Solarpowerbox 600W / 533Wh

  Multifunkčná prenosná dobíjacia elektrocentrála 600W/533Wh s možnosťou stáleho solárneho napájania. Slúži na výrobu elektrickej energie v miestach, kde nie je dostupný elektrický prúd, alebo ako záložný zdroj energie pre pohon a prevádzku rôznych elektrozariadení. Blackout, kempovanie, rybárčenie, pobyt na chate, záhrade a iné vonkajšie aktivity to všetko nebude problém.
  Sku: 880088
  EAN: P9540:180
  Dostupnosť: Poslední 4ks skladem
  do st 26.6. u Vás
  Dodacia lehota:
  Packeta do 5kg 3,74 €
  WeDo 12,56 €
  Pôvodná cena: 965,58 €
  Cena bez DPH 608,96 €
  608,96 €
  i h
  Najnižšia cena za posledných 30 dní:965,58 €

  Prenosná elektráreň Andowl Q-CN600 600W 533Wh s AC/DC/USB/nabíjačkou do auta pre vonkajšie ale aj domáci núdzový zdroj elektrickej energie. Prenosná preto že váži iba 6kg a má kvalitné madlo. Solárny generátor elektriny s powerbankou / batériou môže byť poháňaný alebo ak chcete napájaný buď trvalo solárnym panelom, alebo aj možno použiť priloženú nabíjačku a len nabiť batériu pred odchodom na chatu, na dovolenku a podobne. Často býva označovaný aj ako agregát, solárny agregát, solargenerátor, centrála, alebo solárna elektrocentrála s batériou. Slúži na výrobu elektrickej energie v miestach, kde nie je dostupný elektrický prúd, alebo ako záložný zdroj energie pre pohon a prevádzku rôznych elektrozariadení. Na napájanie spotrebičov, ako sú žiarovky alebo jednoduché stroje s elektromotorom (vŕtačky a pod.)

  Vďaka prenosnej nabíjacej stanici Andowl Q-CN600 600W Majte energiu na chate, v kempe aj divočine.
  Prenosná batériová stanica s kapacitou 533 Wh je deálny parťák na cesty, do kempu, na chatu, záhradu alebo na prácu do terénu. Stačí vziať váš mobil, notebook, dron, vŕtačku, projektor, svetlo či chladničku a jednoducho zariadenie zapojiť.

  Andowl Q-CN600 od Nastrojan nabije drona aj elektrobicykel
  Stanica poskytne dostatok energie pre všetky bežné zariadenia. Či už potrebujete lietať s dronom, pracovať vonku, DJovať na záhradnú párty alebo udržať jedlo a pitie v chlade na cestách. Stanica si poradí so zariadením s maximálnym príkonom 600 W.

  Mobil (3110 mAh) 40 nabití
  Tablet (30W) 17 nabitie
  Notebook (50W) 10 nabití
  GoPro / Fotoaparát 30 nabití
  Dron (60W) 8 nabití
  Vetrák (30W) 17 hodín
  Minichladnička (50 W) 10 hodín
  Aku náradie (50W) 10 nabití
  TV (110W) 5 hodín
  Projektor (60W) 9 hodín
  Batéria elektrobicykla (500Wh) 1 nabitie

  7 výstupov a mobil nabitý za 20 minút
  Do Andowl 600 zapojíte všetko, čo potrebujete. Na stanici nájdete klasickú 220 V zásuvku s výkonom 500W, potom veľmi obľúbený 12-voltový výstup napríklad pre autochladničku a zároveň dva typy USB výstupov.

  Cez USB-A výstup nabijete telefón podporujúci funkciu QuickCharge za 20 minút. USB-C výstup sa chváli funkciou Power Delivery a so svojim maximálnym výkonom 60 W je ideálny na nabíjanie všetkých moderných notebookov.

  3 spôsoby dobíjania a nabité už za 3,5 hodiny
  V nabíjaní stanice v teréne aj na cestách sme vám chceli dať čo najväčšiu voľnosť. Preto si môžete vybrať až z 3 spôsobov dobíjania. Dobíjanie cez kábel do zásuvky je najprírodnejšou voľbou. V aute náramne oceníte dobíjanie zo zapaľovania počas cesty a dlhých prejazdov. Pri slnečných dňoch si zase užijete nezávislosť na civilizácii a stanicu dobijete solárnym panelom.

  Vďaka veľkému displeju máte vždy o všetkom prehľad
  Stanicu zvládne používať úplne každý. Stačí ju zapnúť, pripojiť zariadenie do jedného z výstupov - a je to. Pokiaľ do generátora 600w zapojíte napr. príliš náročné zariadenie (cez 600 W), sama sa vďaka ochrane vypne a nepoškodí sa. Stanica je skladná v aute sa vám zmestí pokojne aj pod nohy. Váži 6 kg a vďaka sklopnému madlu nie je transport žiadny problém.
  Z prehľadného displeja zistíte všetko, čo potrebujete. Vždy ukazuje aktuálny odber zo stanice, jej kapacitu vyjadrenú v percentách aj čase či zapnuté výstupy. Upozorní vás tiež na príliš vysokú (či nízku) teplotu či zapnutie chladiaceho vetráka.

  Obsah balenia:
  Elektrocentrála akumulátorová
  Originálne balenie
  Nabíjací kábel

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce