Hľadanie
E-mail info@nastrojan.sk  Telefon +421 951 657 514
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Sada 6ks LED závesných vianočných ozdôb nielen na vianočný stromček + batéria

  🎄Roztomilé svietiace ozdoby ✨ so živými tvarmi ktoré zosobnia váš stromček a domov do vianočnej atmosféry. Tieto ozdobné dekorácie na vianočný stromček s pútavým dizajnom prekvapia deti, priateľov a prinesú im špeciálny vianočný zážitok. Aj keď má Nízke napätie tak osvetlenie žiari, šetrí energiu, ale neprehrieva sa skvelé teda na stromček.
  Sku: 125946
  EAN: P9540:000029
  Dostupnosť: Skladem > 5 a více ks
  do št 6.10. u Vás
  Dodacia lehota:
  Zásilkovna do 5kg 3,56 €
  WeDo 7,96 €
  Pôvodná cena: 23,96 €
  Cena bez DPH 11,96 €
  11,96 €
  i h

  Roztomilé svietiace ozdoby na vianočný stromček so živými tvarmi: hviezda, vianočný stromček, ponožka, vločka, domček a snehuliak, ktoré zosobnia váš stromček a domov do vianočnej atmosféry. Tieto ozdobné dekorácie na vianočný stromček s pútavým dizajnom prekvapia deti, priateľov a prinesie im špeciálny vianočný zážitok.

  🎄PRÉMIOVÝ MATERIÁL✨ Ozdobné svietidlá na vianočný stromček sú vyrobené z PVC s jasnými vzormi a vynikajúcim spracovaním. Po zapnutí vyzerá jasne a naživo. 3 režimy svietenia: rýchle záblesky, pomalé záblesky a stále svietenie.

  🎄ÚSPORY ENERGIE A VODOTESNÉ✨ Sú napájané 3x gombíkovými batériami LR44. Aj keď má Nízke napätie tak osvetlenie žiari, šetrí energiu, ale neprehrieva sa skvelé teda na stromček.

  Obsah Balenie:
  6ks vianočných ľad svetiel
  Darčekové balenie
  Súprava batérií pre všetky svetlá

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce